Biežāk uzdotie jautājumi

Nodarbību norise

Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā nemainīgā laikā, kas ar Jums ir saskaņots. 

Katra nodarbība ir 1 h gara.

Reģistrējoties pulciņam, Jums ir iespēja atzīmēt ērtāko nodarbību laiku. Ja mēs redzēsim, ka Jūsu bērnam vērtīgāka darbošanās būs citā grupā, mēs Jums piedāvāsim mainīt laiku. 

Protams! Dalībniekus dalām grupās pēc vecuma un pieredzes Minecraft spēlē. 

Balstoties uz mūsu līdzšinējo pieredzi, esam secinājuši, ka pārtraukumu veidošana samazina nodarbības kvalitāti

98% dalībnieku darbojas patstāvīgi, bez vecāku iesaistes. Atkarībā no bērna prasmēm, iespējams, būs nepieciešama palīdzība pirmās nodarbības laikā.

Tie ir skolotāja uzdoti uzdevumi, kurus dalībnieks pilda individuāli, ārpus nodarbību laika. 

Tiek piedāvātas vairākas alternatīvas, kā dalībnieks var sekot līdzi programmas gaitai, ja kāda nodarbība tiek kavēta. Mājas misiju pildīšana vai darbošanās mūsu izveidotajā ārpus nodarbību Minecraft serverī ir galvenās no tām. Nodarbību atstrādāšana nav iespējama. 

Mēs iedrošinām tehnoprātniekus darboties unikālā Starptautiskās Inovāciju skolas  Minecraft serverī, kas tiek moderēts 24/7. Tā ir iespēja dalībniekiem mācīties izmantot šo platformu lietderīgāk arī patstāvīgi.

Rakstiet e-pastu uz info@inovacijuskola.lv norādot, ka vēlaties pārtraukt bērna dalību nodarbībās. Noteikti uzrakstiet arī bērna vārdu uzvārdu un nodarbību pārtraukšanas datumu. 

Norēķinu kārtība

Mēneša abonementa maksa ir 39 EUR.

Piesakoties nodarbībām, Jums ir pieejami 2 pulciņa apmaksas veidi:

  • ar maksājumu karti. Veicot pirmo maksājumu ar karti, tiek aktivizēta automātiskā kartes maksājuma funkcija. Turpmāk maksājums tiek veikts automātiski un Jūs e-pastā uzreiz pēc veiktā darījuma saņemiet tā apliecinošu dokumentu.     
  • ar rēķinu. Mēneša sākumā saņemsiet avansa rēķinu, kurš jāapmaksā 7 dienu laikā. 

Tiek nosūtīts atgādinājums par maksājuma veikšanu. Ja maksājums netiek veikts 20 kalendāro dienu laikā pēc maksājuma termiņa iestāšanās, līgums tiek lauzts un bērns nodarbībās nevar piedalīties.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Jūsu maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Jūsu datu drošību ļoti nopietni.

Tā ir pulciņa mēneša abonementa maksa, kura katru mēnesi paliek nemainīga, neatkarīgi no apmeklējuma. Aizrautīgo pedagogu komanda, gatavojoties nodarbībām rēķinās, ka tajās piedalīsies visi dalībnieki un atbilstoši tam arī iegulda laiku un darbu.

Tehniskais atbalsts

Šādā gadījumā jums jāsazinās ar mums caur Whatsapp, e-pastā vai telefoniski! Mēs steigsim palīgā Jums tās atrisināt!

Jā, mēs piedāvājam izrunāt tehniskās problēmas ar telefonsarunas starpniecību!

Individuāla licence katram dalībniekam tiek piešķirta tikai uz laiku, kamēr piedalās pulciņā. Ja izlemsiet pārtraukt dalību pulciņā, licence vairs nebūs aktīva.

Ārpus nodarbību serveris

Tas ir slēgts serveris, kas ir pieejams tikai “Tehnoprātieks Minecraft pasaulē” pulciņa dalībniekiem. Serveris darbojas 24/7 un tiek moderēts jeb uzraudzīts.

Lietderīgi pavadīt laiku ar vienaudžiem Minecraft platformā arī ārpus nodarbību laika

Nē, piekļuve tiek piešķirta tikai tiešsaistes pulciņa “Tehnoprātnieks Minecraft pasaulē” dalībniekiem.

Servera izmantošana ir iekļauta nodarbības maksā. Papildus par to nav jāmaksā.

Serverī dalībniekus gaida tikšanās ar vienaudžiem no visas pasaules, dažādi uzdevumi par sociāli atbildīgām un izglītojošām tēmām, piedzīvojumu misijas, regulāri tiešsaistes pasākumi un sacensības.